Biuro Obsługi Klienta
786 840 246
786 840 245
512 043 657

Gwarantowana cena energii elektrycznej

Nasza propozycja i oferta opiera się na optymalizacji kosztów zużycia energii, i do zoptymalizowanego zużycia dobraniu odpowiedniej taryfy, tak by w sposób realny obniżyć nie tylko wysokość rachunków za zużycie energii elektrycznej, ale także opracowanie skutecznej metody opracowanej indywidualnie do każdego Klienta racjonalnego gospodarowania energią elektryczną. Oferta nasza jest adresowana do małych i średnich firm.

Przedstawione rozwiązanie umożliwia obniżkę cen już dziś, a stałość wynegocjowanych cen umożliwia zaplanowanie i kontrolę kosztów związanych z energią elektryczną.

Nasze atuty to::

  • Atrakcyjna cena energii, zapewniająca realną redukcję kosztów o kilka – kilkanaście procent w stosunku do obecnego sprzedawcy.
  • Możliwość ustalenia stałej, atrakcyjnej ceny na rok, dwa.
  • Jasna i prosta konstrukcja cenowa – brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, gwiazdek czy haczyków.
  • Brak opłat za obsługę Klienta i przeprowadzenie procesu zmiany sprzedawcy.
  • Bezpieczeństwo sprzedaży energii elektrycznej .

Nasza pomoc i doradztwo skupione jest na wszystkich aspektach związanych ze zużyciem energii elektrycznej a zwłaszcza w doborze właściwej taryfy, mocy zamówionej czy energii biernej –to te obszary uzupełnione niższą ceną za energię czynną mogą dać rzeczywiste oszczędności.

Na naszej stronie można znaleźć energooszczędne rozwiązania dla biura, domu, warsztatu.W artykułach będziemy starać się przybliżyć problematykę racjonalności użycia energii elektrycznej.

Skontaktuj się już dziś z nami poprzez formularz lub zadzwoń.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę i pomogą zmienić sprzedawcę, Chcemy być pomocni wszystkim, którzy chcą oszczędzić pieniądze na zakupie energii elektrycznej.

Jesteśmy po to, aby doradzać naszym Klientom jak najlepiej i najoszczędniej korzystać z energii elektrycznej.